Demo


فروشگاه اینترنتی اختصاصی وب لاک

طراحی فروشگاه اینترنتی و حضور در کنار سایر رقبا یکی از ملزومات تجارت در دنیای امروزیست. طراحی فروشگاه اینترنتی، شما را قادر می سازد که در هر جایی و هر کشوری که دسترسی به اینترنت وجود دارد بتوانید مبادرت به تبلیغ و فروش محصولات خود بپردازید.
فروشگاه خوب فروشگاهی است که آینده بینی در آن لحاظ شده باشد ، و با توجه به نیاز صاحب فروشگاه در مدت زمان کوتاه و هزینه کم خواسته های موجود را برطرف کند .
از دیگر ویژگی های فروشگاه خوب ، این است که دارنده فروشگاه خود قانون گذار آن و با توجه به شرایط فروش و امکاناتی که دارد تعیین کند که کالای خود چگونه به فروش برسد . بدیهی است داشتن سیستم پرقدرت و با امکانات بالا به سود دهی و پیشرفت مالی کمک چشم گیری خواهد کرد .

قیمت : 3,500,000 تومان
3,150,000 تومان
Price / kg:
خدمات پس از فروش
طرح ظاهر سایت
پلتفرم
گارانتی بی قید و شرط
نقد بررسی تخصصی

مقدمه 

 اگر قصد دارید  محصولات خود را در اینترنت به نمایش بگذارید  و نیز آنها را مورد تحلیل و برسی قرار دهید  ، و بعد از متقاعد کردن بیننده او را مجاب کنید که محصول شما را در آن لحظه سفارش دهد  ،    حتما باید یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید . یک فروشگاه اینترنتی با امکانات ساده یا پیشرفته ( بسته به هدف شما ) کمک شایانی در موفقیت کسب کار شما خواهد کرد . امروزه بستر های  زیادی برای راه اندازی فروشگاه های اینترنتی فراهم شده است و فقط کافیست که شما با توجه به نیاز خود ، بهترین را انتخواب کنید  . 

 

 

طراحی و ساخت

معماری فروشگاه  های  استاندارد ( مانند فروشگاه های پرتال وب لاک ) به گونه ای است که دارنده ی فروشگاه بتواند براحتی اجزای آنرا تغییر دهد . گروه های متعدد به صورت نا محدود بسازد ، محصولات نا محدودی ایجاد کند و برای نمایش آنها هیچ محدودیتی نداشته باشد  ، همچنین بتواند به هر محصول تخفیف دلخواه را نسبت دهد ، ویا  نیز مثلا مشتریان خود را گروه بندی کرده و هر گروه با  توجه با سیاست صاحب فروشگاه قیمت های خاص خود را ببینند  ، برای مثال گروه همکاران موبایل سامسونگ را با قیمت 600 هزار تومان ببینند و گروه های دیگر با فیمت 700 هزار تومان آنرا مشاهده کنند ! 

 

یکی از مزیت های این فروشگاه ها انعطاف پذیری آنهاست ، بطوری دارنده آن میتواند تقریبا هر چیزی که فکر میکند و میخواهد را با آن پیاده سازی کند . مثلا یک فروشگاه که کاربران آن با توجه به فعالیتی که انجام میدهند امتیاز بگیرند و با توجه به امتیاز آنها ، بتوانند از تخفیف های ویژه استفاده کنند 

 

 

 

فروشگاه هایی که پرتال وب لاک طراحی میکند ، تقریبا روی تمامی دستگاه هایی که وب را باز می کنند به خوبی کار میکنند ، و مشتری با هر دستگاهی وارد سایت شما شود به راحتی می تواند خرید خود را انجام دهد 

از دیگر ویژگی های مهم میتوان به  بمعماری استاندارد دیتابیس این فروشگاه ها اشاره کرد ، به طوری که نیاز شما را تا چندین سال بخوبی برطرف میکند و هر موقع احتیاج باشد بر روی آن میتوان سرویس جدید نصب کرد ، پس هیچ نگرانی نیست که میتوان در آینده ، بسته به نیاز های جدید ، فرایند های جدید روی این سیستم ها اعمال کرد . همچنین قلبلیت گزارش گیری و نیز مهاجرت روی دیگر سیستم ها از دیگر ویژگی های این نوع فروشگاه هاست   

امنیت

 

 

 

از مهمترین فاکتور هایی که در طراحی این فروشگاه ها به آن با توجه زیادی شده است ، مساله امنیت است . به طوری که  تضمین میشود از لحاظ نفوذ پذیری بسیار ایمن می باشد  . 

برنامه این قابلیت را دارد که تشخیص می دهد که آیا به آن حمله شده است یا خیر ، و اگر تشخیص دهد مورد حمله قرار گرفته بطور خودکار آی  پی ای که حمله را انجام داده بلاک می کند . پس جای هیچ نگرانی ای نیست که تقریبا جلو نفوذ از طریق برنامه  گرفته شده . و ما بقی تدابیر امنیتی باید از طریق هاستی که روی آن سیستم نصب میشود صورت گیرد (یعنی هاست امن و مطمئن باید خریداری شود )

SEO

 اگر به دنبال فروشگاهی هستید که از آخرین تکنولوژی ها در بازار یابی و مدیریت بازار بهره مند باشد ، قطعا پرتال فروشگاهی وب لاک یکی از بهترین گزینه های شما خواهد بود .

در این پرتال فروشگاهی تمامی امکانات سئو گنجانده شده است و فقط کافی است با وارد کردن مطالب درست در جا های مناسب این امکان را فعال سازی کنید . سایت خود را به راحتی به شبکه های اجتماعی وصل کنید و محصولات خود را برای افرادی که در این شبکه ها هستند قابل دسترس کنید . 

 

 

 

جمع بندی

مهمترین اصل در داشتن یک سایت خوب و بهینه ، به روز بودن آن است و اینکه بیننده زنده بودن آن را از مطالب و ظاهر سایت  متوجه شود  . مدیریت محتوا و بروز کردن مطالب و محتوای سایت ، و بروز کردن محصولات سایت و رسیدگی به سفارش ها از مهمترین کار هایی است که بعد از راه اندازی سایت باید به آن بپردازید و اگر به درستی این کار انجام شود ، موفقیت و سودی که در انتظارش هستید  از آن شما خواهد بود .

 ما این نوید را به شما میدهیم که از بابت نرم افزار فروشگاه هیچ کمبودی را احساس نخواهید کرد . پس از همین حالا به فکر چگونگی ارائه سرویس مورد نظر خود ، بعد از ثبت سفارش مشتریانتان   باشید . 

  قطعا بعد از عقد قرار داد بین ما و شما چندین جلسه حضوری تشکیل خواهد شد  که در آن به چگونگی انجام کار ، طرح سایت و زمان و هزینه های پیش رو صحبت خواهد شد . 

  

 

طرح سایت می تواند در طول پیاده سازی عوض شود ، برای نمونه در بالا مشاهده می کنید طرح مربوط به سایت گروه هنزا  که در طول پیاده سازی بنا به در خواست ، تغییر کرد  . ما تمام تلاش خود  را خواهیم کرد  تا همان چیزی که شما برای راه اندازی کسب کار اینترنتی خود لازم دارید را ، در اختیار شما قرار دهیم . 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید